Hamur Yoğurma Makinası Arıza Çözümü

Hamur Yoğurma Makinası Arıza Çözümü

Hız Kontrollü ve Elektronik Kartlı Sistemli Sipral Hamur Yuğurma Makinaları İçin;

· Makine hiç çalışmıyor, herhangi bir hareket yok. Hamur yoğurma makinası tamircisi için arayınız 0212 2974432 (hamur makinası tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
o Elektrik şebekenizde veya makine giriş kablosunda bir problem var. Ehliyetli bir elektrikçiye kontrol ettiriniz. Şebekeniz ve giriş kablosu normal ise servis çağırınız.
· Hamur Kazanı dönmüyor.
o Cihazınıza giriş yapan şebeke nötr hattınızda anormallik olabilir, Ehliyetli bir elektrikçiye kontrol ettiriniz, elektrik şebekeniz düzgün ise servis çağırınız. Hamur yoğurma makinası tamircisi için arayınız 0212 2974432 (hamur makinası tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
· Makine çalışmıyor ve ınlama sesi geliyor.
o Şebeke fazlarından birisi gelmiyor veya voltajınız düşük veya elektrik motorlarınızda bir problem var. Ehliyetli bir elektrikçiye kontrol ettiriniz, elektrik şebekeniz düzgün ise servis çağırınız.

Hamur Karma Makinası Tamir Servisi Telefonu 0212 2974432 – 2536412 – 2375906 – 3614581

· Makine çalışırken düzensiz ve takırtılı mekanik sesler çıkartıyor,
o Makinenizin redüktör aksamının yağı eksilmiş veya dişli aksamında bir problem var, servis çağırınız. Hamur yoğurma makinası tamircisi için arayınız 0212 2974432 (hamur makinası tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
· Makine normal çalışırken karıştırma kolu veya kazanı yavaşlıyor, duracak gibi oluyor.
o Makinenizin redüktör motorlarında aşırı yüklenme  veya faz eksikliği nedeniyle güç kaybı oluşmuş, Cihazınızı 1-2 saat dinlenmeye bırakınız ve boş olarak çalıştırınız. Çalışma sesinde ınlama v.s. anormallik yoksa normal çalışmaya geçiniz. Inlama var veya cihaz çalışırken yavaşlamaya devam ediyorsa servis çağırınız. Hamur yoğurma makinası tamircisi için arayınız 0212 2974432 (hamur makinası tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
· Emniyet kafesini birkaç defa açıp kapadıktan sonra kazan dönüyor, döner karıştırıcı çalışmıyor.
o Makineniz üzerinde teçhiz edilmiş olan; hız kontrol ünitesi, sık açıp kapamaları şebeke kesintisi olarak algılayıp, koruma durumuna geçiyor. Emniyet kafesi açık olarak 5 dakika bekleyip, makinenizi çalıştırınız.  Hamur yoğurma makinası tamircisi için arayınız 0212 2974432 (hamur makinası tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

Çözüm bulamadığınız arızaların giderimleri için arayabilirsiniz 0212 3654181

Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir….

Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz… Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler “Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar” Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız…

Kaynak: www.tamircimerkezi.com

Endüstriyel Mutfaklar İçin Onbinlerce Malzeme - Sanayi Tipi Çok Çeşitli Ekipmanlar ve Yedek Parçaları Fiyatlarıyla; Aşağıyı Tıklayın
www.mutfakmerkezi.com

Veya İstekleriniz İçin Bize E-Posta Gönderebilirsiniz : proje@mutfakmalzemeleri.com“Hamur Yoğurma Makinası Arıza Çözümü” üzerine 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir